RRFC De Bokkerijders

VOLG ONS :

Bokkerijders 1e team

Senioren

Dit seizoen speelt het eerste team van RRFC De Bokkerijders 1, samen met clusterpartner The Wallaby’s (uit Venlo) in de 3e Klasse Zuid. De selectie bestaat uit jongens afkomstig uit de eigen jeugdopleiding en nieuwe spelers en is een gezonde mix van verschillende leeftijden.

Training

De senioren van RRFC De Bokkerijders 1 trainen normaalgesproken twee keer per week op Sportpark Kitskensberg. Verder kunnen er nog aanvullende trainingen gepland worden bij onze clusterpartner of andere bevriende rugby clubs in de regio.

Voor de trainingen is sportkleding zonder ritsen en capuchons, alsmede noppenschoenen nodig. Een bitje ter gebitsbescherming is verplicht!

Wedstrijden

Op zondagen worden wedstrijden thuis en uit in ons district gespeeld. Verder kunnen er ook toernooien gespeeld worden. Tijdens deze wedstrijden vormen we een team samen met onze clusterpartner.

Meedoen?

RRFC De Bokkerijders is altijd blij met nieuwe rugbyspelers. Wil je kijken of rugby een leuke sport is voor jou, dan ben je van harte welkom om geheel vrijblijvend een aantal keren mee te trainen. Vind je het leuk, dan kun je natuurlijk gewoon lid worden!

Algemene informatie

Trainers:
Julien en Roy

Teammanager:
Paul S.

Leeftijdscategorie:
18+

Trainingstijden:
Dinsdag en donderdag van 20:00-21:30 uur

Clusterpartner: 
Rugby Club The Wallaby’s

Competitie:
3e klasse Heren ZuidOost

Bokkerijders 1

3e klasse Heren ZuidOost

24 mei 2024

# Team GW W V G Pnt GW GT +/-
1 URC 2 18 17 1 0 83 960 206 754
2 RC Betuwe 1 18 15 3 0 70 610 259 351
3 TSRC Tarantula 1 18 9 9 0 44 493 454 39
4 RC Eindhoven 1 18 9 8 1 41 640 362 278
5 RC Scrumboks 1 18 8 10 0 38 431 582 -151
6 ARC The Pigs 1 18 7 11 0 33 356 507 -151
7 RFC Oysters Ut Vijfde 18 7 10 1 33 366 634 -268
8 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 18 5 12 1 27 349 566 -217
9 CL Ducks/Oysters 1 18 6 11 1 27 352 604 -252
10 DRC The Wild Rovers 1 18 5 13 0 25 377 760 -383
Zondag 24 september 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 RFC Oysters Ut Vijfde 110 - 5
13:00 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 DRC The Wild Rovers 1 36 - 31
14:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 TSRC Tarantula 1 40 - 35
14:30 Sportpark Rijnvliet URC 2 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 65 - 5
Zondag 01 oktober 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark Maassenhof CL Wallaby's/Bokkerijders 1 RC Betuwe 1 12 - 29
13:00 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 CL Ducks/Oysters 1 26 - 36
13:00 Sportpark Eindhoven Noord TSRC Tarantula 1 RC Eindhoven 1 35 - 19
14:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 URC 2 14 - 112
Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde ARC The Pigs 1 0 - 30
Zondag 08 oktober 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark Rijnvliet URC 2 ARC The Pigs 1 33 - 17
13:30 Sportpark de Heister RC Betuwe 1 DRC The Wild Rovers 1 78 - 17
14:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 29 - 25
15:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 RC Scrumboks 1 73 - 0
Zondag 15 oktober 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:30 Sportpark de Heister RC Betuwe 1 RC Scrumboks 1 42 - 15
Zondag 22 oktober 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 TSRC Tarantula 1 19 - 31
Zondag 29 oktober 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
15:00 Sportpark Vredelust-Heidepark TSRC Tarantula 1 RFC Oysters Ut Vijfde 7 - 27
Zondag 05 november 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:30 Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde URC 2 13 - 20
13:00 Sportpark Kitskensberg CL Wallaby's/Bokkerijders 1 RC Eindhoven 1 17 - 17
14:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 CL Ducks/Oysters 1 15 - 12
15:00 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 RC Betuwe 1 7 - 14
Zondag 12 november 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:30 Sportpark de Heister RC Betuwe 1 URC 2 36 - 20
14:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 ARC The Pigs 1 27 - 12
14:30 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 RFC Oysters Ut Vijfde 34 - 17
15:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 DRC The Wild Rovers 1 29 - 0
15:00 Sportpark Vredelust-Heidepark TSRC Tarantula 1 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 42 - 0
Zondag 19 november 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:00 Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde RC Betuwe 1 0 - 61
13:00 Sportpark Rijnvliet URC 2 CL Ducks/Oysters 1 73 - 7
13:00 Sportpark Maassenhof CL Wallaby's/Bokkerijders 1 RC Scrumboks 1 38 - 10
14:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 TSRC Tarantula 1 19 - 42
14:30 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 RC Eindhoven 1 5 - 40
Zondag 26 november 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 DRC The Wild Rovers 1 31 - 0
14:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 RC Betuwe 1 5 - 47
15:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 URC 2 14 - 27
15:00 Sportpark Kitskensberg CL Wallaby's/Bokkerijders 1 RFC Oysters Ut Vijfde 52 - 17
15:00 Sportpark Vredelust-Heidepark TSRC Tarantula 1 ARC The Pigs 1 34 - 18
Zondag 10 december 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:30 Sportpark de Heister RC Betuwe 1 RC Eindhoven 1 31 - 7
14:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 41 - 26
15:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 RFC Oysters Ut Vijfde 10 - 10
15:00 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 RC Scrumboks 1 7 - 28
Zondag 17 december 2023
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:30 Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde DRC The Wild Rovers 1 26 - 12
13:00 Sportpark Maassenhof CL Wallaby's/Bokkerijders 1 ARC The Pigs 1 15 - 5
13:00 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 URC 2 19 - 36
15:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 CL Ducks/Oysters 1 17 - 15
15:00 Sportpark Vredelust-Heidepark TSRC Tarantula 1 RC Betuwe 1 7 - 17
Zondag 28 januari 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 RFC Oysters Ut Vijfde 24 - 22
13:30 Sportpark de Heister RC Betuwe 1 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 52 - 10
14:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 RC Scrumboks 1 43 - 52
14:30 Sportpark Rijnvliet URC 2 DRC The Wild Rovers 1 84 - 5
15:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 TSRC Tarantula 1 22 - 30
Zondag 04 februari 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:30 Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde TSRC Tarantula 1 31 - 17
13:00 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 RC Eindhoven 1 17 - 7
13:00 Sportpark Maassenhof CL Wallaby's/Bokkerijders 1 CL Ducks/Oysters 1 32 - 0
13:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 RC Betuwe 1 12 - 21
13:00 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 URC 2 0 - 34
Zondag 18 februari 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 ARC The Pigs 1 33 - 15
15:00 Sportpark Vredelust-Heidepark TSRC Tarantula 1 URC 2 7 - 29
Zondag 25 februari 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 RC Eindhoven 1 33 - 42
15:00 Sportpark Vredelust-Heidepark TSRC Tarantula 1 CL Ducks/Oysters 1 38 - 0
15:00 Sportpark Kitskensberg CL Wallaby's/Bokkerijders 1 URC 2 7 - 32
Zondag 03 maart 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 54 - 5
11:30 Sportpark Rijnvliet URC 2 RFC Oysters Ut Vijfde 79 - 0
13:30 Sportpark de Heister RC Betuwe 1 ARC The Pigs 1 20 - 23
15:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 DRC The Wild Rovers 1 43 - 12
15:00 Sportpark Eindhoven Noord TSRC Tarantula 1 RC Scrumboks 1 38 - 7
Zondag 10 maart 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
12:30 Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde RC Scrumboks 1 82 - 5
13:00 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 CL Ducks/Oysters 1 66 - 36
14:00 Sportpark Kitskensberg CL Wallaby's/Bokkerijders 1 TSRC Tarantula 1 43 - 7
14:30 Sportpark Rijnvliet URC 2 RC Betuwe 1 39 - 9
Zondag 17 maart 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 52 - 5
13:30 Sportpark de Heister RC Betuwe 1 RFC Oysters Ut Vijfde 55 - 17
15:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 URC 2 10 - 68
15:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 ARC The Pigs 1 73 - 8
15:00 Sportpark Vredelust-Heidepark TSRC Tarantula 1 DRC The Wild Rovers 1 92 - 29
Zondag 24 maart 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:30 Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde CL Wallaby's/Bokkerijders 1 20 - 12
13:00 Sportpark Rijnvliet URC 2 RC Eindhoven 1 53 - 24
13:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 RC Scrumboks 1 22 - 12
13:00 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 TSRC Tarantula 1 31 - 12
Sportpark de Heister RC Betuwe 1 CL Ducks/Oysters 1 30 - 0
Zondag 07 april 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:30 Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde RC Eindhoven 1 24 - 68
13:00 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 RC Betuwe 1 54 - 21
Zondag 14 april 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
11:00 Sportpark Eindhoven Noord RC Eindhoven 1 RC Betuwe 1 0 - 30
11:30 Sportpark de Wolfsputten RFC Oysters Ut Vijfde CL Ducks/Oysters 1 22 - 12
13:00 Sportpark Rauwenhof RC Scrumboks 1 ARC The Pigs 1 36 - 14
13:00 Sportpark Maassenhof CL Wallaby's/Bokkerijders 1 DRC The Wild Rovers 1 26 - 56
14:30 Sportpark Rijnvliet URC 2 TSRC Tarantula 1 86 - 5
Zondag 21 april 2024
Tijd Sportpark Thuis Gasten Uitslag
13:00 Sportpark de Bakenhof ARC The Pigs 1 CL Wallaby's/Bokkerijders 1 38 - 19
13:00 Sportpark Rijnvliet URC 2 RC Scrumboks 1 70 - 14
13:00 Sportpark de Bezelhorst DRC The Wild Rovers 1 RFC Oysters Ut Vijfde 26 - 33
13:30 Sportpark de Heister RC Betuwe 1 TSRC Tarantula 1 17 - 14
14:00 Sportpark Den Wielakker CL Ducks/Oysters 1 RC Eindhoven 1 27 - 24