RRFC De Bokkerijders

VOLG ONS :

WK Rugby Finale!

Het moment waar we allemaal naar hebben uitgekeken, de WK Rugby Finale! 🌟 Op zaterdag 28 oktober nodigen we je graag uit om in ons clubhuis op Sportpark Kitskensberg samen te kijken naar deze nu al historische strijd.
 
🇳🇿 Nieuw-Zeeland (All Blacks) vs. Zuid-Afrika (Springboks) 🇿🇦
Beide teams hebben een indrukwekkend rugby-verleden. De Springboks hebben nog nooit een finale verloren en streven ernaar om het tweede team ooit te worden dat twee jaar na elkaar de titel wint. De All Blacks, met al vier eerdere finaleoptredens, zullen hun ultieme vierde titel nastreven. Hun enige nederlaag in deze fase was in 1995 tegen Zuid-Afrika.
 
📢 Wist je ook dat de Nieuw-Zeelandse Fullback Will Jordan de kans heeft om de eerste speler te worden die negen tries scoort in één (heren)toernooi? Een prestatie die de geschiedenisboeken zou ingaan.
 
Om 20:00 uur gaan de deuren van ons clubhuis open, zorg dat je op tijd bent! De kick-off van deze epische wedstrijd is om 21:00 uur. Bereid je voor op een avond vol spanning en actie op het grote scherm. 📺
 
Mis dit niet en sluit je aan bij je mede-rugbyliefhebbers voor wat ongetwijfeld een historische rugbyfinale zal zijn! 🙌