RRFC De Bokkerijders

VOLG ONS :

Ons clubhuis is uitvalbasis
tijdens de Roparun

In het weekend van 2 en 3 oktober vindt de ROPARUN plaats. Het evenement dat normaal gesproken
een estafetteloop van Parijs naar Rotterdam is, is aangepast en vindt geheel in Nederland plaats.

Team 208 van de provincie Zuid-Holland zal ons clubhuis en de kleedkamers gebruiken als uitvalsbasis.
De start en finish van de run zijn in Landgraaf. Teams lopen de ronde zowel links als rechtsom. De
doorkomsten van de teams in Roermond zal zaterdagmiddag (rechtsom) en zondag morgen (linksom)
zijn. Team 208 gaat eerst richting Maastricht en dan via Urmond en Maasbracht naar Eindhoven en
vandaaruit via Venlo en Roermond weer richting Landgraaf.

De deelnemende teams zamelen geld in voor een groot aantal initiatieven die het leven aangenamer maken voor mensen met kanker in de laatste levensfase. Het gaat dan om familiekamers, hospices, pruiken en vakantiewoningen om er even tussenuit te kunnen. Een financiële bijdrage is zeer welkom via de donatiepagina.

Het team bestaat uit lopers, begeleidende fietsers, chauffeurs met navigators en verzorgers. Hetti van Hamersveld, zelf oud speelster van de M.A.R.grieten en DIOK legde via haar nicht Mandy Schroën het contact met De Bokkerijders. We zijn blij dat we aan dit sportieve evenement kunnen bijdragen.

Gedurende het weekend zal er een deel van het team op de route zijn. Een ander deel van het team heeft dan even rust in ons clubhuis. De route is ruim 300 km en verdeeld over 6 etappes. We wensen team 208 heel veel succes !